Skip to content

Погружение с авророй

Хто ця "жінка Океанів"?

THALGO зародилася в Океані, тому було цілком природно, що 5 років тому ми вирішили стати спонсорами та підтримувати триразову чемпіонку Франції з фрідайвінгу Aurore ASSO.

«Після закінчення аграрного університету і для того, щоб бути ближчими до природи, я вивчив професію парфумера і пропрацював у парфумерній промисловості 4 роки. Від нюхового до аудіовізуального лише один крок. Сьогодні я режисер документального кіно і прагну до того, щоб пробудить у кожній людині любов і турботу до навколишнього середовища і, особливо, до Океану.
Вже з юних років у мене з’явився інстинкт дослідника, я завжди прагнула пізнати щось нове, що започаткувало мою професійну кар’єру.

У віці восьми років у Греції я почала займатися фрідайвінгом, тоді я вперше поринула в морські глибини в пошуках скарбів, таких як шийка амфори, морські вушка, морські їжаки. Потім я побачила вид спорту, що зароджується і активно розвиває, в якому я, на сьогоднішній день, досягла високого професійного рівня».

Крім екстремального спорту, апное – це справжнє занурення у морський всесвіт, що забезпечує чудові відчуття близькості з океанами. Ця спортивна практика заснована на людській силі та енергії, ставлячи нас на рівних з океанами.

Навіщо це партнерство з THALGO?

Пошук шляхів покращення екології водного всесвіту.

Прагнення покращити екологічну обстановку водного простору, відчути повне розслаблення, мати гарне самопочуття та наповнитися живлющою енергією моря… – це все ті позитивні результати, які Аврора шукає у своїх зануреннях, і які ми теж прагнемо концентрувати у наших препаратах, щоб щодня, і всюди у світі, море було на вашому боці.

Захист морського дна.

Ми також підтримуємо всі дії, спрямовані на захист навколишнього середовища.

«Немає життя без води. Це колір нашої планети, наш матричний елемент.

Протягом кількох років я активно беру участь у заходах, спрямованих на збереження нашого життєво важливого ресурсу. У жовтні 2009 року я брала участь у кампанії Фонду Антінея (Fondation Antineaна) на судні «Fleur de passion», метою якої є захист морських районів, що охороняються в Середземномор’ї. Сьогодні я хочу поставити свої спортивні виступи та свою репутацію спортсмена на захист навколишнього середовища.

Мій проект, 7 чудес водного світу, є серією символічних занурень по всьому світу. Саме в апное, при повному дбайливому ставленні до навколишнього середовища, я допоможу вам відкрити для себе ці морські та озерні ландшафти, вибрані як за їх чистотою, так і за їх вразливістю. Мета проекту – зібрати в серії документальних фільмів найкрасивіші підводні пейзажі цієї природної спадщини, які терміново потребують захисту».

Тісно співпрацюючи з асоціаціями захисту морського дна, Аврора очолює проекти, спрямовані на привернення уваги та підвищення поінформованості про крихкість нашого морського багатства.

Незвичайні властивості моря

Апное вимагає інтенсивної фізичної та розумової підготовки, а також обов’язкового відновлення та розслаблення м’язів.

Аврора, переконана в цілющі властивості морських багатств, постійно покладається на ефективність морських процедур THALGO при підготовці до занурень та відновлення після них.

Зазнаючи постійних впливів вітру, сонця, зневоднення, вона щодня використовує препарати Thalgo для захисту, зволоження, зміцнення та живлення своєї шкіри.

Вічний пошук ефективності та результативності.

«Постійне прагнення ефективності та результативності, апное вимагає інтенсивної фізичної та розумової підготовки»

Аврора та наші команди мають однакові прагнення до ефективності та результативності, Аврора на спортивному рівні, щоб досягти успіху при кожному зануренні, а Thalgo, щоб розкрити та підкреслити красу кожної жінки.

«При глибокому зануренні – апное – необхідно знайти баланс між психологічною силою та вмінням відпустити ситуацію, для покращення своїх результатів. Психологічна сила задля досягнення результатів поєднує працездатність, злагодженість, цілеспрямованість, чіткість і проникливість. Цінності компанії дуже схожі. Відпускання невіддільне від впевненості у собі і необхідне реагування на проблему та управління стресом. Чи то під водою чи всередині компанії, ми завжди йдемо далі і разом.

Українська