Skip to content

Історія бренду

1964 – Створення фармацевтом бренду Thalgo

Бренд Thalgo був створений завдяки ентузіазму та зацікавленості однієї людини, Доктора Фармації Андре Букле, який у 1960-х роках був захоплений морським світом та його терапевтичними властивостями.

Глибоко переконаний у терапевтичних властивостях океанів та водоростей, він у 1964 році створив першу Лабораторію Морської Косметології – THALGO.

У 1966 році він розробив унікальний процес мікронізації водоростей, мета якого полягає в руйнуванні клітинних мембран водоростей, що дозволяє вивільнити їх вміст, зберігаючи при цьому все їхнє багатство та властивості. У тому ж році він отримав Медичний Патент на мікронізовані водорості, до складу яких увійшли 45% Laminaria Digitata – 45% Fucus Vesiculosus – 10% Lithothamnium calcareum, призначені для лікування шкірних, ревматичних та серцево-судинних захворювань.

1976 – Thalgo обгрунтовується на Французькій Рів'єрі.

У 1976 році лабораторія THALGO відкрила свій офіс на Французькій Рів’єрі. Натхненні умиротвореним способом життя на Рів’єрі, її сонячним світлом та яскравими квітами, вони «загорнули» свої активи гедоністичними ароматами та вишуканими текстурами. Галенові препарати дарують відчуття насолоди та задоволення, що асоціюються з морем, а аромати, створені у Грасі, передають свіжість та сяйво хвиль, залитих сонячним світлом.

THALGO завжди поєднує ефективність та гарне самопочуття.

1999 - новий ривок!

Мрійник та інженер Жан-Клод Сіроп (Jean-Claude Sirop) придбав THALGO у 1999 році. Під його керівництвом цей сімейний бізнес отримав новий імпульс розвитку. У 2004 році його син Бернард Сіроп (Bernard Sirop) став керівником компанії. Водночас вони надихнулися ідеєю, що інновації та ефективність мають стати основою бренду.

Протягом кількох років THALGO стало більш досконалою компанією, зміцнивши та розширивши свої позиції не тільки у Франції, а й за кордоном, ставши великим гравцем у галузі професійної морської косметики. На сьогоднішній день, більше 12 000 професіоналів в Інститутах, Спа та Талассо центрах по всьому світу довіряють нам, у тому числі 500 Спа та 30 Талассо готелів.

Відкрийте для себе морську красу

Українська